Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rodinný dům ve obci Ostravice, okr. Frýdek-Místek

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
182 EX 1748/17
Vyřizuje:
Karla Jetmarová Mgr.
Draží:
Mgr. Jana Kalistová
Odhadní cena:
2.595.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.730.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Frýdek-Místek

Související dokumenty

Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Fotodokumentace / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Rodinný dům ve obci Ostravice, okr. Frýdek-Místek
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o přízemní, zděný, částečně podsklepený rodinný dům bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Ostravice, v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Předmět ocenění se nachází na adrese: Ostravice 599, 739 14 Ostravice. Parkování je možné na vlastním pozemku. Pozemky leží v rovinném až mírně sklonitém terénu, tvoří jednotný funkční celek a jsou přístupné po veřejné, zpevněné komunikaci, na pozemku p.č. 2959/1 – ostatní plocha, který je ve vlastnictví: Obec Ostravice, č.p. 577, 739 14 Ostravice.
Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace a obecní vodovod. Dle informací ČSÚ v obci Ostravice je dále možné napojení na plynové vedení. Objekt se stává z jedné bytové jednotky o velikosti 2+1 s kompletním sociálním zařízením. Původní stáří objektu je dle dostupných podkladových materiálů, místního šetření a dle sdělení účastníka místního šetření přes 100 roků. V průběhu své celkové životnosti objekt procházel postupně rekonstrukcemi a modernizacemi prvků krátkodobých i dlouhodobých životností. V roce 1982 byla provedena přístavba objektu. V roce 2012 byla provedena hrubá nadstavba objektu, rekonstrukce krovu, výměna střešní krytiny, výměna klempířských konstrukcí a částečná výměna původních oken za nová plastová. Dále byla ve stejném roce pouze započata půdní vestavba, která není ke dni ocenění dokončena. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako stavba v mírně podprůměrném stavu (předpoklad provedení menších stavebních úprav).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace